Çağrı Merkezi

444 89 05

GÖNDERİ TAKİP

Gold kurye ile gönderileriniz güvende. Gönderinizin nerede olduğunu takip edebilirsiniz. Harita verilerinden gönderinizin anlık nerede olduğunu görebilirsiniz.
Gönderi takibi motorlu kurye, arabalı kurye ve hava kargo hizmetlerine mahsustur. Toplu dağıtım hizmetlerin de gönderi takibi anlık olarak paylaşılmamaktadır.
 

Gönderi Numaranız
Güvenlik Kontrolü
Güvenlik Kodu

GÖNDERİ TAKİP GÜVENLİĞİ

Gönderi takibi kurye ve gönderi güvenliği adına, paylaşılan veriler müşterilere verilmiş olan gönderi takip numarası ile sağlanır. Müşterinin gönderi takip numarasını paylaşılması yasaktır. Paylaşılan GPS verileri gönderinin yapıldığı tarih ile sınırlıdır. Gönderi tesliminden sonra gps paylaşımı durdurulur. Gönderi takibini yapabilmeniz için sisteme kayıt oluşturulma esnasında GSM telefon numaranızı veya E-mail adresinizi belirtmeniz gerekmektedir. Aksi taktirde gönderi numarası cep telefonu numaranıza sms ile ulaşmayacaktır. Gönderi takip numaranızı 444 89 05 numaları gold kurye müşteri hizmetlerinden de öğrenebilirsiniz.


Gönderi'nin gps verilerinin doğruluğu operator servislerinin doğruluğuyla alakalıdır. Kurye'nin cihazının arıza yapması durumunda gps verileri paylaşılamamaktadır fakat gönderinin durumu sorgulanabilmektedir.